دستگاه سیل وکیوم

به اشتراک بگذارید

دستگاه سیل وکیوم

دستگاه سیل وکیوم مناسب جهت بسته بندی انواع محصولات مانند خرما، خشکبار، گوشت، فلافل، همبرگر، کالباس، سوسیس، ماهی، میگو، ناگت، سالاد، سبزی منجمد و خشک، میوه خشک، زیتون، زیتون پرورده  خیارشور، ترشیجات و سایر محصولات می باشد و برای انواع ظروف pp , pet و … در اندازه های مختلف قابل استفاده است.
این دستگاه بسته بندی سیل وکیوم ، به صورت تک قالب و دو قالب تولید و عرضه میگردد و دارای قابلیت تزریق گاز است.

بسته بندی محصولات از طریق سیل وکیوم به وسیله پمپ وکیوم باعث افزایش ماندگاری و حفظ طراوت محصول می گردد. همچنین با تزریق گاز مانند گاز ازت ماندگاری و عمر محصول به مراتب بیشتر می شود. سیل وکیوم تاثیر بالایی در کم شدن مرجوعی محول از فروشگاه ها دارد و از ضرر خرابی و برگشت محصول به واحد تولیدی جلوگیری می کند.  

قیمت سیل وکیوم

قیمت دستگاه های این مجموعه نسبت به دستگاه های رقبا، بسیار پایین تر بوده و از کیفیت بالایی برخوردار است. قیمت رقابتی این دستگاه موجب خرید ارزان تر همراه با کیفیتی بهتر نسبت به سایر تولیدکننده ها شده است. کلیه دستگاه های صنایع ماشین سازی صنعت کاران امین دارای ۱۵ ماه گرانتی و ۲۰ سال خدمات پس از فروش می باشد. این دستگاه به وسیله مکانیزم سیل حرارتی عملیات سیل کردن ظرف های پلاستیکی را انجام می دهد.   این دستگاه داری مدل های مختلف از جمله سیل  کشویی ، تک قالب کشویی ، سیل دو قالب کشویی ، روتاری و چهار قالب می باشد.  

دستگاه سیل وکیوم دست دوم

خرید این دستگاه از این مجموعه به دلایل مختلف نسبت به دستگاههای سیلوکیوم دست دوم بسیار مقرون به صرفه است.

Share this